Denso K20PR-U11 - Alternative tændrør
    Specifikationer for DENSO K20PR-U11
  • Thread diameter: 14mm
  • Thread reach: 19mm
  • Seat type: flat
  • Hex size: 16mm
  • Tip configuration: projected
  • Construction: Standard construction
  • Terminal type: Solid
DENSO K20PR-U11 on Amazon
Set (4pcs) Denso U-Groove Spark Plugs Stock 3121 Nickel Core .043
Set (4pcs) Denso U-Groove Spark Plugs Stock 3121 Nickel Core .043"(1.1mm) Gap Size K20PR-U11