Denso Q16PRU11 - Alternative tændrør
    Specifikationer for DENSO Q16PRU11
  • Thread diameter: 14 mm
  • Thread reach: 19
  • Hex size: 16 mm
DENSO Q16PRU11 on Amazon
BEAR FLAG EDITION for Parts Denso Q16PR-U11 Spark Plug Engine DEN-Q16PRU11
Søg tændrør
Erstatningstændrør for DENSO Q16PRU11 på Amazon
Erstatningstændrør for DENSO Q16PRU11 på Ebay
Anvendelser af DENSO Q16PRU11
Brand Model Engine size HP KW Year Engine # of cyl Spark plug gap
NISSAN SUNNY III Liftback (N14) 2.0 i 16V 1998 143 105 1990-1995 2.0 i 16V